Вітаємо ГК "Турбоком" з відкриттям нового виробництва

Вітаємо ГК "Турбоком" з відкриттям нового виробництва
25.05.2018

В квітні у партнерів компанії "АВ метал груп" ТОВ "Мелітопольський завод турбокомпресорів" відбулася важлива подія. У Мелітополі відкрили виробничий комплекс "ЕКОПРОМЛІТ".

Відкриття відбувалося на території заводу. На заході були присутні губернатор Запорізької області Костянтин Бриль, мер Мелітополя Сергій Мінько, представники міської та обласної адміністрації та партнери ТОВ "Мелітопольський завод турбокомпресорів", в числі яких був представник "АВ метал груп".

Untitled-2 (1).jpg

Гостям розповіли про технологічні процеси виробництва та провели екскурсію до заготівельних цехів. Учасники переглянули, як здійснюється процес заливки чавуну і познайомилися з використовуваними у виробництві методами лиття. Далі гостей запросили до банкетного залу, в якому проходила офіційна частина заходу.

Після озвучених привітань представники адміністрації "ЕкоПромЛіт" розповіли про процес побудови комплексу, презентуючи відео ролик із самого початку будівництва.

Відзначимо, що основним напрямком діяльності комплексу "ЕкоПромЛіт" є виробництво чавунних виливків способом лиття по газофікованним моделям (Lost Foam). Цей метод був запатентований у 1958 році американським архітектором Г. Шроером і відразу ж став активно використовуватися. Його застосування допомагає підвищити точність лиття при значному зменшенні витрат на обладнання та матеріали.

Untitled-1 (2).jpg

Наголошуємо, що продукція "ЕКОПРОМЛІТ" буде поставлятися найбільшим українським виробникам, йти на експорт в країни Азії та ЄС, а також в Узбекистан та Білорусь.

Компанія "АВ метал груп" є одним з головних партнерів з поставок металу для ТОВ "Мелітопольський завод турбокомпресорів". Ми плідно співпрацюємо впродовж довгих років і дуже раді новим успіхам наших партнерів. Вітаємо їх з відкриттям нового виробничого об'єкта, який внесе важливий вклад у розвиток металургійної галузі України.