Компанія "АВ метал груп" на міжнародній виставці «АГРО-2018»

Компанія "АВ метал груп" на міжнародній виставці «АГРО-2018»
23.06.2018

Компанія "АВ метал груп" взяла участь у найбільшій міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2018», яка щорічно збирає представників з різних країн. В цьому році з 6 по 9 червня в Києві, на території НК «Експоцентр України» відбувся вже 30-й, ювілейний експозиційний захід, в якому взяли участь провідні компанії з 17 країн.

736x323.jpg

На відкриття АГРО-2018 прибули представники українського парламенту Володимир Гройсман та заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк. Також участь, безпосередньо у відкритті Американського павільйону, взяла посол США Марі Йованович.

АГРО-2018 складалася з 12 спеціалізованих галузевих виставок. У числі експозицій - ЕкспоАгроТех, Агро-транспорт і логістика, Agro Build-Expo, EcoHouse, Animal'Ex, біопаливво, Рослинництво і агрохімія, Organic, Hi-Tech Agro, Сучасний фермер, FishExpo і Еквісвіт. 1308 учасників та 83 тисячі відвідувачів мали можливість познайомитися з провідними в представлених галузях компаніями, а також взяти участь в інформаційно-наукових заходах, включених до програми виставки. Це спеціалізовані форуми, науково-практичні конференції з орієнтуванням на впровадження останніх технологій в аграрному секторі.

736x323_.jpg

Компанія «АВ метал груп» взяла участь в АГРО-2018 з концепцією «Formula 1». Вона відображає принципи прискореного розвитку, вдосконалення, постійного подолання нових випробувань й переходу на чергову сходинку на шляху до розвитку.

«АВ метал груп» на виставці була представлена власним стендом, що демонструє діяльність і основні переваги компанії.

736x323___).jpg

Ми приділили увагу всім регіонам, в яких представлена компанія. Спеціально для цього була встановлена стійка з єврофлаєрами з контактами та адресами наших металобаз. Один флаєр - окрема область, зображена в форматі траси з металобазами у вигляді пітстопів. Таким чином, відвідувачі могли отримати контактну інформацію наших підрозділів, розташованих по всій Україні. Знайомство гостей з виробництвом "АВ метал груп" здійснювалося за допомогою трансляції інформаційного відеоролика.

736x323___.jpg

Виставка «АГРО-2018» є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентації новинок у всіх сферах АПК. За допомогою даного бізнес-заходу наша компанія встановила безліч корисних контактів з новими партнерами і клієнтами. Ми познайомили учасників виставки з масштабами і технологіями нашого виробництва. Також гості нашого стенду мали можливість дізнатися подробиці про кожного з існуючих бізнес-напрямків. Варто відзначити, що більшість відвідувачів виявили чималу цікавість до нашого асортименту та додадкових послуг, а також можливості потенційного співробітництва.

«АВ метал груп» висловлює подяку організаторам «АГРО-2018» та всім гостям стенду компанії!